Brezplačna dostava pri naročilu nad 35 €
Brezplačna dostava nad 35€
Varen nakup
sladko

Sladko

Yotam Ottolenghi, Helen Goh, Tara Wigley
115 svetovljanskih receptov, ki s prepletom tradicije in sodobnih tehnik osvajajo srca domačih slaščičarjev
Brezplačna dostava
44,90 € kos
+
Predvidena dostava v 1-3 delovnih dneh

Podrobnosti

9789619676110
Yotam Ottolenghi, Helen Goh, Tara Wigley
Trda vezava
368
Slovenski
280x205 mm
Katja Jenčič
Koda 9789619676110K
Oceni
4 5 1 Product

115 svetovljanskih receptov, ki s prepletom tradicije in sodobnih tehnik osvajajo srca domačih slaščičarjev.

Sladko; Yotam Ottolenghi, Helen Goh, Tara Wigley

Sladko ni zgolj kuharska knjiga, temveč vstopnica v svet inovativne peke, kjer se prepletajo klasične tehnike in moderni prijemi. Knjiga, ki je plod sodelovanja svetovno priznanega kuharja Yotama Ottolenghija in mojstrske slaščičarke Helen Goh, prinaša 115 receptov za vse ljubitelje peke – od preprostih piškotov do osupljivih tort, ki jih lahko brez težav pripravite v domači kuhinji.

Slovenski bralci lahko prvič uživajo v vonjavah in okusih, ki vabijo kupce iz izložb Ottolenghijevih prodajaln v Londonu, zdaj prevedenih v slovenščino. Od Londona do Sydneya se avtorja poklanjata slaščičarski umetnosti s pestro paleto sladic: piškoti, mini kolački, sirove torte, pite, poobedki in celo nasveti za peko. Vse recepte odlikujejo natančna navodila, izpiljen slog in preizkušena izvedba, kar zagotavlja uspeh tako začetnikom kot izkušenim mojstrom.

Kuharske knjige Yotama Ottolenghija so bile prodane v več kot 11 milijonih izvodov in prevedene v več kot 25 jezikov, kar dokazuje globalno priljubljenost. Knjiga Sladko je sanjska izbira za vse, ki želijo svoje slaščičarske veščine dvigniti na višjo raven. Prepričajte se, zakaj so sladice Yotama Ottolenghija postale kulturni fenomen.

Yotam Ottolenghi je mednarodno priznani kuhar in avtor več uspešnic. Svojo kulinarično pot je začel kot slaščičar in pozneje zaslovel z inovativnimi recepti, ki slavijo svetovne okuse. Poleg restavracij in prodajaln v Londonu piše kolumne za Guardian.
Helen Goh je mojstrska slaščičarka z bogatimi izkušnjami in globokim vplivom azijske ter bližnjevzhodne kuhinje. Z Yotamom Ottolenghijem sodeluje že poldrugo desetletje.
Tara Wigley je izkušena avtorica in urednica, ki je s svojo strastjo do kulinarike pomagala oblikovati številne uspešnice.

3 € popusta takoj!

Prijavite se na naše e-novice, s katerimi vas bomo obveščali o novostih na naših policah, ugodnostih in dogodkih. Preverite svojo e-pošto, v njej vas že čaka koda kupona, ki vam prinaša popust!

ZALOŽBA CHIARA
CHIARA B. d.o.o.
Ježa 90, 1231 Ljubljana - Črnuče

T: 01 534 12 52
E: prodaja@zalozba-chiara.si

Brezplačni prevzem:
od ponedeljka do petka med 8.30 in 15.00